DUYURU - ALANYA KAYMAKAMLIĞI BASIN BÜRO
 
ENERJİ KESİNTİSİ
 
enerji.jpgAlanya Kaymakamlığı Basın Bürosu, 11-12 Mayıs tarihleri arasından yaşanacak planlı elektrik kesintisi ile ilgili basın duyurusu yayınladı.
 
Alanya Kaymakamlığı Basın Bürosu tarafından yayınlanan basın duyurusunda şu ifadelere yer verildi;
 
"Akdeniz EDAŞ Alanya Bölge Koordinatörlüğü tüketicilerin daha kaliteli ve kesintisiz enerji temin edebilmesi amacı ile TEİAŞ 154 KV çalışması yapacağından Alanya'nın bazı bölgelerinde planlı kesinti yapacaktır. Tesis ve arıza bakım onarım çalışması kapsamında yapılacak kesinti programı aşağıda belirtilmektedir;
 
11-12 Mayıs 2017 Perşembe ve Cuma günleri 06:00 ile 17:00 saatleri arasından TEİAŞ 154 KV çift devre 1272 MCM iletkenli Alanya - Manavgat enerji iletişim hattı tesis çalışması nedeniyle enerji kesintisi yapılacaktır. Yapılacak enerji kesintisinden Avsallar Bozyer, Hacılar, Karamustafalar mahalleleri ve özel trafolu müşteriler etkilenecektir.
 
Çalışmaların erken bitmesi halinde, hatlara belirtilen saatten önce enerji verilebileceği gibi, hava muhalefeti veya başka nedenlerle çalışmadan vazgeçilmesi halinde hatlarda enerji mevcut olacağından, ilgililerin dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir."
 
Alanya Kaymakamlığı
Basın Büro