İLÇEMİZ KURBAN BAYRAMINI KUTLADI
 
Alanya’da resmi bayram kutlaması protokol, siyasetçiler ve vatandaşların katılımı ile coşku içerisinde gerçekleşti.
 
Mübarek Kurban Bayramı münasebetiyle Alanya Belediye Düğün salonunda düzenlenen bayramlaşma programına İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Âdem Murat Yücel ve İlçe Protokolü’nün katıldığı resmi bayramlaşma programına halkın ilgisi büyük oldu.
 
      
 
KAYMAKAM HARPUTLU ÖNCÜLÜĞÜNDEKİ İLÇE PROTOKOLÜ HUZUREVİ’Nİ ZİYARET ETTİ
 
Alanya Belediye Düğün Salonunda gerçekleşen resmi bayramlaşma programı sonrasında İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu ve ilçe protokolü Alanya huzurevi ile cezaevinde kalan mahkûmları ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
 
Huzurevi sakinleri ile tek tek bayramlaşarak sohbet eden İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu, “Alanya halkı ile bayramlaştıktan sonra sizlerle bir araya gelmek istedik. Bizim inancımıza göre yaşlılarımız önemli. Sizler bizim ailemizsiniz. Kurban Bayramının ülkemiz, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.
 
Huzurevi sakinleri, İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu ve protokole Bayram ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.
 
     
 
BAYRAMDA MAHKÛMLAR UNUTULMADI
 
Kurban bayramı programı çerçevesinde, Mahmutlar L Tipi Açık Ceza İnfaz Kurumunu da ziyaret eden İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu ve ilçe protokolü, tutuklu ve hükümlülerle bayramlaştı. Cezaevi bahçesinde toplanan mahkûmların tek tek ellerini sıkarak bayramlarını tebrik eden İlçe Kaymakamımız Mustafa Harputlu, cezaevinde kalanlara geçmiş olsun dileklerini iletti. 
 
     
 
Ceyhun Altay 
Türkiye Cumhuriyeti Alanya Kaymakamlığı
Alanya Hükümet Konağı 07400, Alanya-Antalya
Telefon:
90 242 513 19  07 Faks: 90 242 513 12 35 E-posta: yaziisleri@alanya.gov.tr
 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •